Лазерна епіляція

Лазерна епіляція - найпопулярніша косметологічна процедура. Це обумовлено її високою ефективністю, безпекою та надійністю в боротьбі з небажаним волоссям.

Перевага лазерного впливу при видаленні волосся у його можливостях знищувати не тільки волосся, але й усувати їхню подальшу появу, а також можливість видаляти волосся будь-якого типу від найсвітліших до найтемніших на будь-яких фототипах шкіри (ступеня засмаги), не пошкоджуючи цілісності шкірного покриву.

Більш глибоке і м'яке проникнення світлового потоку лазера забезпечує найбільш високу результативність процедури, за рахунок можливості видаляти волосся у важкодоступних місцях тіла, видаляти глибоко розташовані волосяні фолікули.

Тільки лазерний вплив забезпечить одночасно з епіляцією видалення небажаних судин, ефект ліфтингу і загального поліпшення стану шкіри.

Переваги лазерної епіляції:

  • Безпека і безболісність процедури
  • Не травмується шкіра
  • Вбудоване охолодження оброблюваної поверхні
  • За один спалах обробляється велика кількість волосся
  • Не залишається рубців і подразнень
  • Видалення будь-якого типу волосся
  • Робота з будь-яким типом шкіри
  • Видалення пушкового волосся на темній шкірі
  • Лазерну епіляцію можна робити в будь-яку пору року

У нашому лазері для знеболювання встановлена система охолодження кріо-спреєм. При кожному спалаху, впорскується і спрей. За бажанням клієнта спрей може бути використаний до спалаху, і одночасно. Тому така делікатна процедура, як епіляція бікіні у нас ефективна і комфортна.

Лазерна епіляція проводиться за допомогою александритового лазера або неодимового лазера в залежності від типу шкіри, кольору волосся, фази росту волосяного фолікула і т.д., що визначить фахівець під час огляду. Всі параметри настроюються індивідуально з урахуванням фізіологічних особливостей клієнта (фото-типу шкіри, ступеня засмаги, кольору волосся, їх локалізації, і т.д.)

Є ділянки, на тілі які вимагають більш м'якого впливу (александритовий лазер) і більш сильного, наприклад, в разі глибокого залягання волосини (неодимовий лазер), також, у разі, якщо оброблювана ділянка буде великою, можна скористатися фото насадкою.

Як діє лазер при лазерної епіляції?

Унікальна багатофункціональна платформа Synchro PLA: Y об'єднує в собі довгоімпульсний неодимовий Nd: YAG і Alexandrite лазери з можливістю підключення UPL фото насадок з вбудованим охолодженням шкіри. Використання двох лазерів дозволяє максимально точно підібрати індивідуальний курс процедур лазерної епіляції для кожного клієнта.

Особливості випромінювання неодимового лазера (Nd: YAG) полягає тому, що його світлове випромінювання проникає на певну глибину в шкіру, з довжиною хвилі в 1064 нм, яка добре поглинається меланіном у волосяній фолікулі, з наступним його руйнуванням. У той час лазерний промінь поглинається оксигемоглобіном, що знаходяться в дрібних кровоносних судинах, що живлять волосяну цибулину.

При поглинанні тепла судинами відбувається їх коагуляція і руйнування. Неодимовий лазер має подвійний ефект впливу на волосся. За рахунок коагуляції кровоносних судин які живлять волосяну цибулину, цей тип лазера ефективно видаляє світле, сиве і руде волосся, працює з усіма типами шкіри, від світлої до найтемнішої. Після процедури волосся випадає поступово. Потужна довжина хвилі 1064 нм неодимового лазера сягає більш глибшого проникнення променя.

Параметри роботи александритового (Alexandrite) лазера роблять його кращим серед інших лазерів для видалення темних відтінків волосся з поверхні шкіри світлого типу. Світлова енергія лазерного випромінювання активно поглинається пігментом меланіном, що знаходяться в стержні та цибулині волосини. Ефективність процедури залежить від товщини і кольору волосся. Чим темніше волосся, тим ефективніша процедура. Унікальність впливу александритового лазера полягає в "обвуглюванні" волосини. Під впливом тепла, при руйнуванні волосяного фолікула волосся ніби "випаровується". Під дією лазера відбувається моментальне видалення волосся. Приголомшливий ефект відразу гладкої шкіри.

Лазерна епіляція дозволяє працювати на світлій, і на загорілої шкірі, але потрібно дотримуватися кількох правил:

Для повного видалення волосся необхідно пройти декілька процедур. Причому кількість залежить від особистої фізіології клієна.

Після процедури не можна засмагати протягом 7 днів

Використовувати сонцезахисні креми протягом 14 днів після процедури, щоб уникнути пігментації.

Інтервал між процедурами лазерної епіляції може становити від 2 до 5 тижнів
  Copyright © 2011-2013 Клініка лазерної естетики «Перлина» Реалізація: ALDESIGN  |  AHS