Лазерне видалення рубців, шрамів


Рубці - це результат заміщення пошкоджених тканин людини на сполучну. В результаті оперативних втручань або різних травмуючих факторів (механічних, температурних, хімічних і т. д.) руйнування покривних тканин може призвести до утворення неестетичних рубців, виражених косметичних вад, що часто призводить до психоемоційного дискомфорту. У тих випадках, коли рубцева тканина поширюється на функціонально-активну зону, виникає контрактура, тобто обмеження рухів, іноді - навіть інвалідизація.

Існують такі різновиди рубців:

  • нормотрофічні
  • гіпертрофічні
  • атрофічні
  • колоїдні

Виразність прояву рубцевої тканини, її помітність, залежить від розташування його на тілі, відповідно напрямків силових ліній шкіри. Узгодження ліній розсічення тканин з силовими лініями шкірних покривів - найважливіша умова естетичної хірургії. Ось чому сліди наших оперативних доступів малопомітні. Під час травми розташування майбутнього рубця не регулюється ніким. З цього моменту багато залежить від делікатності хірургічної обробки країв рани, правильного зшивання і зіставлення травмованих тканин. Важливий і післяопераційний період. Носіння відповідних пов'язок, перев'язки, догляд, зняття швів грають основну роль в загоєнні.

На сьогоднішній день, методи лікування рубців поділяються на кілька груп:

  • медикаментозні (кортикостероїди, препарати, що впливають на колагеноутворення і т.д.)
  • фізичні (шліфування, лазери, променева терапія)
  • фізіотерапевтичні
  • використання силіконових покриттів, мазей
  • масаж
  • хірургічне висічення, переорієнтація

Застосування тих чи інших препаратів (гормонів, типу кеналог або дипроспан; ферментів типу лідазу, Лонгидази; різних мазей; метаболітів і протизапальних (5-фторурацил, віт., блокатори Са, антигістамінні) повинно бути визначено періодом формування рубцевої тканини. Явища запалення і його стадійність відіграють визначальну роль в адекватному підборі медикаментів.

Якість рубцевої тканини залежить в тому числі, від співвідношення в ній волокон (і їх спрямованості), клітинних елементів, судин на різних стадіях процесу утворення сполучної тканини. На ці процеси можна успішно впливати комбінуючи медикаментозне лікування з фізіотерапевтичними процедурами (електрофорез, ультразвук, фонофорез, УВЧ і т.д.)

Роль фізичних методів лікування (шліфування, лазери, променева терапія) залежить від типу впливу на різних стадіях рубцеутворення, виду формування сполучної тканини і якості технології. Сучасні клініки пропонують лазерну обробку рубців неодимовим лазером на початкових стадіях їх утворення і аблятивні технології, СО2-лазер. Пошкодження тканин у вигляді нано-перфорацій при ДОТ-терапії слабо болючі, малотравматичні (на відміну від стандартних шліфовок не призводить до утворення ранової поверхні), безпечний прийом, стимулюючий перебудову і переорієнтацію волокон сполучної тканини, що визначає якість рубця.

Залежно від типу і давності рубця ми пропонуємо комбінації адекватних методик за індивідуальною схемою для кожного клієнта. В результаті рубець стає більш світлим, гладким, ніжним і фактично не помітним, що призводить, як показав наш досвід, до хороших естетичних результатів.

ДЕРМАЛЬНО ОПТИЧНИЙ ТЕРМОЛІЗ  :  ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
DOT (слайдшоу, 19 JPG, 1.99 MB)
або
DOT (PowerPoint, 10.3 MB)
  Copyright © 2011-2013 Клініка лазерної естетики «Перлина» Реалізація: ALDESIGN  |  AHS