Лазерне омолодження обличчя


Природні вікові процеси, поряд із згубним впливом сонця, неправильним харчуванням та забрудненням середовища ведуть до поступового погіршення структури та функції шкіри. Проявляється це на рівні епідермісу і верхнього сосочкового шару дерми, тканини яких, стають в'ялими і зморшкуватими. На шкірі з'являються плями, дрібні нарости епідермісу, розширені дрібні судини, змінюється природний колір.

Зниження тургору, еластичності шкірних покривів відбувається також внаслідок перебудови складу волокон, їх переорієнтація і співвідношення, втрати вологи.

Відновлення хороших властивостей шкіри, а значить її виду та функції, повинно сьогодні проводиться різноманітними методиками, які впливають на всі ланки процесів старіння. Поряд з поліпшенням харчування шкірних покривів (нормалізація обміну речовин, ін'єкційні методики, креми, маски тощо) для ефективного відновлення необхідно стимулювати перебудову волокнистих структур. Всі аблятивні (що пошкоджують) технології, або шліфування, спрямовані на стимуляцію перебудови волокон шкіри. Загальновідомо, чим глибший пілінг, шліфування, тим більш виражений результат. Але застосування шліфування призводить до зняття поверхневого шару шкіри, утворення ранової поверхні. Поряд з цим шкіра стає тоншою, відбувається втрата рідин, що погіршує її захисну бар'єрну функцію. Пропонована нами технологія позбавлена цих недоліків.

DOT-технологія (Дермальний Оптичний Термоліз) на лазерній системі CO2 від компанії DEKA (Італія)- це сучасна альтернатива глибокому пілінгу. Вона дозволить ремоделювати волокнисті структури шкірних покривів з ефектом ліфтингу. Ця технологія успішно використовується при лікуванні акне, пост-акне, розладів пігментації. Докладніше.

Принципово інноваційною відмінністю ДОТ-терапії, сучасного аналогу шліфовок, є розбивка лазерного променя на безліч мікро-променів. Суть методу полягає у формуванні нано-перфорацій поверхні з доставкою лазерної енергії безпосередньо в глибокі структури шкіри без формування суцільної поверхні рани.

Фракційне лікування лазером дозволяє отримувати прекрасні результати з мінімальним періодом реабілітації.

Технологія ДОТ сьогодні успішно заміняє і витісняє різні системи омолодження шкіри і шліфовок.

Фракційний фото-термоліз на основі лазера СО2 дозволяє максимально агресивно і, в той же час, мінімально травматично впливати на глибокі структури шкіри з метою стимуляції процесів перебудови колагенових і еластинових волокон. Цей метод вважається основним у лікуванні глибоких зморшок і в'ялості шкіри обличчя, шиї, кистей, зони декольте. Пошкодження шкірних покривів у вигляді нано-перфорацій стимулює природні процеси загоєння, формування нового покривного шару з периферії. З цим відбувається нормалізація кольору, вирівнювання поверхні, зникнення судин, нормалізація пігментів. З іншого боку технологія методу пояснює необхідність проведення декількох процедур для отримання надовго максимального ефекту омолодження.

Принципово ДОТ-технологія відрізняється від початкової потужності, часу опромінення, відстані між точками впливу, мінливої форми сканування і профілю лазерного променя від інших лазерних систем й інших варіантів пілінгу. Це єдиний аблятивний лазер, дія якого достовірно підтверджено результатами морфологічних досліджень. Критичний огляд літератури фахівцями, незалежна оцінка результатів впливу виявили, що відновлення шкірних покривів незрівняні ні з одним з неаблятивних методів. Простота пояснення механізму дії ДОТ-терапії переконливо доводить її ефективність на відміну від завуальованих принципів і механізмів дії інших технологій.

Використання фракційних лазерів значно знизило важкі і небезпечні побічні ефекти, які виникали при використанні лазерної енергії високої концентрації внаслідок перегріву шкіри при застосуванні традиційних лазерних технологій.

Випромінювальний імпульс лазерної системи SmartXide DOT складається з двох окремих частин: перша (приблизно 10% потужності всього імпульсу) з високими піковими значеннями, здатна створити в епідермі отвори, а друга частина поширює лазерну енергію.

Новим доповненням є модель "SmartStack Mode", яка повторює лазерний імпульс у ту ж точку від 2 до 5 разів перед переходом до іншої. SmartStack можна використовувати в двох майже протилежних режимах.

Вибираючи відповідні параметри, які є на системі SmartXide DOT (потужність, час впливу, площа впливу і рівень SmartStack), можна оцінити і регулювати "ступінь еритеми" і ефект "підтягування". Беручи до уваги ці параметри можна збалансувати лікування згідно бажаних результатів і звести до мінімуму період реабілітації.


ДЕРМАЛЬНИЙ ОПТИЧНИЙ ТЕРМОЛІЗ  :  ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
DOT (слайдшоу, 19 JPG, 1.99 MB)
або
DOT (PowerPoint, 10.3 MB)
  Copyright © 2011-2013 Клініка лазерної естетики «Перлина» Реалізація: ALDESIGN  |  AHS