НАШІ ПОСЛУГИ

Лазерна епіляція проводиться за допомогою александритового або неодимового лазерів в залежності від типу шкіри, кольору волосся, фази росту волосяного фолікула і т.д., що визначає фахівець під час огляду.

На лазері SmartXide DOT шляхом фракційного лазерного впливу ми проводимо безальтернативне лікування розтяжок, стрій шкіри.

«DOT» - технологія (Дермально Оптичний Термоліз) на лазерній системі CO2 від компанії DEKA (Італія) - це сучасна альтернатива глибокому пілінгу. Вона забезпечує ремоделювання волокнистих структур шкіри з ефектом ліфтингу. Ця технологія успішно використовується при лікуванні акне, пост-акне та розладів пігментації. Детальніше.

Консультація дерматолога. Процедури, спрямовані на поліпшення стану шкіри, на першому етапі проводиться аналіз реального стану покривних тканин. Тільки після адекватної підготовки ми відрекомендуємо лазерне омолодження, лімфодренажний масаж, підтримку професійною косметикою, біоревіталізацію, ін'єкційні методи впливу (препарати токсину ботулізму, гіалуронової кислоти), аж до пластичної хірургії.

Лікування гіпергідрозу окремих частин тіла проводиться за допомогою лазера Smart-lipo та ін'єкцій препарату ботулотоксину: Диспорт або Ботокс.

Консультація онколога. Огляд та рекомендації згідно європейським стандартам, забезпеченим клінікою «Інновація», Київ. Детальніше.

Консультації по пластичній хірургії дадуть Вам повноцінну інформацію про сучасні напрямки естетичної медицини та реконструктивній хірургії.

Консультації судинного хірурга допоможуть підібрати оптимальний метод ліквідації небажаних судин на обличчі, тілі та кінцівках, аж до підготовки та проведення хірургічного лікування варикозної хвороби при необхідності.

Консультація гінеколога забезпечить адекватне міні - інвазивне лазерне видалення новоутворень в ротовій порожнині, носі, корекцію за допомогою СО2 -лазера атрофічних та гіпертрофічних змін на слизовій піднебіння. Детальніше.

Ми пропонуємо програму лікування різних типів післяопераційних рубців, травм, опіків на основі індивідуальних алгоритмів.

За допомогою аблятивного СО2-лазера проводяться видалення невеликих новоутворень шкірних покривів та слизових оболонок (папілом, гранульом, бородавок, фібром, ринофіми). Детальніше.

Тілесно - орієнтована терапія (реабілітація та відновлення фізичного та психічного здоров'я)

  • діагностика та виявлення м'язевих блоків
  • розблокування м'язевих блоків
  • біоенергетичний масаж.
  Copyright © 2011-2013 Клініка лазерної естетики «Перлина» Реалізація: ALDESIGN  |  AHS